Hodnocení knihy

Zážitkové batůžky. Podzim/Zima

Hledáte zajímavý program na odpoledne nebo celý víkend, který vás s dětmi společně zabaví? Půjčte si v městské knihovně některý ze Zážitkových batůžků, které pro vás knihovnice nově připravily. Zážitkový batůžek je plný her, knížek, pracovních listů, tipů na výlety, nápadů, zajímavostí a návodů na r...

Celý popis

Variantní název: Podzim
Zima
Zážitkový batůžek
Médium: Zážitkový batůžek
Jazyk: Čeština
Vydáno: Česká Třebová : Městská knihovna Česká Třebová, 2021
Témata:
hry

Obálka není dostupná...

Shrnutí: Hledáte zajímavý program na odpoledne nebo celý víkend, který vás s dětmi společně zabaví? Půjčte si v městské knihovně některý ze Zážitkových batůžků, které pro vás knihovnice nově připravily. Zážitkový batůžek je plný her, knížek, pracovních listů, tipů na výlety, nápadů, zajímavostí a návodů na různé aktivity, ke kterým nepotřebujete ani připojení k internetu, ani jiné pomůcky, vše potřebné objevíte uvnitř. Takže si stačí vzít batoh na záda a můžete vyrazit poznávat přírodu i věci okolo nás. Zážitkové batůžky nejsou jenom zábava, ale i nenásilná forma poznávání, hravého učení, pokusů a získávání nových informací. Nabídka témat je široká: poznáte dinosaury, roční odbobí, další vás zavedou třeba na cestu okolo světa, do říše ptáků, do dalekého vesmíru nebo budete zkoumat stromy či počasí. Některé aktivity jsou vhodné na doma, jiné vás naopak povedou na výlet do přírody. Obsah každého batůžku je vždy překvapením. Jsme si jistí, že u žádného z nich se nebudete nudit ani chvilku.
I podzimní a zimní čas vás zavede ven, například do lesa poznávat stopy zvířat, které si však pomocí razítek můžete vytvořit i sami doma. Dozvíte se mnoho zajímavých informací, víte třeba, jak slaví Vánoce v Portugalsku nebo Rusku? A zvládnete i stínové pexeso nebo správně seřadit tučňáky, aby nespadly do ledového oceánu?
Popis jednotky: Název z batůžku
Hrací doba: neurčena
Fyzický popis: 1 soubor aktivit : barevný ; v batohu 20l + 1 desky s klipem, 1 mazatelný fix v látkovém sáčku, X pracovních listů + 1 list s obálkou a obsahem, 3 knihy, 3 letáčky, Černý Petr Po stopách zvěře v krabičce, Tučňáci na pochodu, razítka stopy zvířat v krabičce, Forest advanture (Lesní dobrodružství – Djeco) v krabičce, šňůrky na přebíranou v látkovém sáčku, Postřehovka + Pexeso podzim + Dobble podzim + Stínové pexeso v látkovém sáčku, Dobble zima + Pexeso stopy + Postřehovka + Pexeso zima v látkovém sáčku, na batůžku je klíčenka s kódem.
Uživatelské určení: Zábava pro celou rodinu